Eng | Рус | عربي

VALİ YILDIRIM’DAN AKÜ TIP FAKÜLTESİNE VE HASTANESİNE ZİYARET

     


Afyonkarahisar Valisi Aziz Yıldırım, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Hastanesi Radyoterapi ve Nükleer Tıp Merkezinde ile AKÜ Tıp Fakültesinde incelemelerde bulundu.
 
Afyonkarahisar Valisi Aziz Yıldırım, AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, AKÜ Tıp Fakültesi Dekanı ve AKÜ Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Adem Aslan ve Dekan Yardımcıları Prof. Dr. Ümit Dündar, Doç. Dr. Handan Yıldız tarafından AKÜ Tıp Fakültesinde karşılandı.

İncelemeler sırasında Tıp Fakültesi 2. sınıf dersine giren Yıldırım, Tıp Fakültesi öğrencileri ile bir araya gelerek, öğrencilerin sorunlarını dinledi. Öğrencilerle eğitim, sosyal hayat ve günlük yaşamları hakkında görüş alışverişinde bulunduktan sonra Yıldırım,Tıp Fakültesi binasında bulunan konferans salonlarında, Tıbbi Genetik Ana Bilim Dalı hizmet binasında, laboratuvarlarda, biyoteknolojive sitegenetik ünitesinde ile bir süre önce hizmetegiren kütüphanede incelemelerde bulundu.

Ziyaret esnasında Afyonkarahisar Valisi Aziz Yıldırım’a AKÜ Hastanesi ve Tıp Fakültesi ile ilgili AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak tarafından bilgiler arz edildi.

Afyonkarahisar Valisi Aziz Yıldırım ziyaretinde tedavi görmekte olan hastalarla da konuşarak hastanede verilen hizmetler ve uygulanan tedavilerle ilgili görüşlerini sordu ve hastalara acil şifalar diledi.

           

           

       

            .

                   

low dose naltrexone drug interactions partickcurlingclub.co.uk vivatrol shot
naltrexone online zygonie.com low dose naltrexone alcohol
naltrexone reviews naltrexone otc how does ldn work
what is low dose naltrexone used for blog.griblivet.dk low dose naltrexone and ulcerative colitis
can you get high on naltrexone naltrexone capsules naltrexone diarrhea
can naltrexone cause false positive saveapanda.com narcan challenge test
metoclopramid vaistai metoclopramid greece metoclopramid hcl 10 mg